03:12Tallinn

ALL THREE LINES START FROM VIRU SQUARE (VENUS CLUB). IT IS ALSO END POINT OF ALL THREE LINES.

Departure *
Adults
Children
Family
Departure *
Adults
Special
Family
Children
Departure *
Adults
Special
Family
Children
Departure *
Adults
Children

Orange line

Bus & Museums pakett

Kui oled esimest korda Tallinnas või Sa lihtsalt ei tea, kus muuseumid asuvad ja kuidas sinna saada, siis on Tallinn CityTour’i Bus & Museums pakett uus ja suurepärane lahendus.

Bus & Museums pakett annab sulle võimaluse nautida Tallinna vaatamisväärsusi meie mõnusates kahekordsetes bussides. Lisaks külastada Tallinna meeldejäävamaid ja põnevamaid muuseume, kus ei hakka igav ei vanadel ega noortel. Kusjuures buss viib sind otse muuseumide ja vaatamisväärsuste lähedale ning võtab sind hiljem samast kohast peale, sest bussipilet kehtib terve ööpäeva!

Bus & Museums pakett sisaldab:

  • linnast, muuseumidest ja hotellidest ostes: 24 või 48 tundi kehtivat Tallinn City Tour bussipiletit ja  kaks muuseumipiletit omal valikul: Lennusadam, Kumu kunstimuuseum, Kadrioru Loss + Mikkeli muuseum, Teletorn, Vabaõhumuuseum, Eesti Ajaloomuuseum- Maarjamäe loss ja Filmimuuseum.
  • kruiisikailt ostes: 24 tundi kehtivat Tallinn City Tour bussipiletit ja ühte muuseumipiletit omal valikul.

Muuseumid:

  • Lennusadam
  • Kumu kunstimuuseum
  • Kadrioru Loss + Mikkeli muuseum
  • Teletorn
  • Vabaõhumuuseum
  • Eesti Ajaloomuuseum- Maarjamäe loss ja Filmimuuseum

Bus & Museums pakette on võimalik osta nii Tallinn City Tour bussidest Viru alguspeatusest kui ka kruiisikailt, konkreetsetest muuseumidest ning Tallinna suuremates hotellidest.

HINNAKIRI

  24h 48h 
TÄISPILET 41 Eur 45 Eur  
LAPSED vanuses 7-17 a. 25 Eur 27 Eur  
PEREPILET 2 täiskasvanut ja 3 last alla 17 a.  80 Eur 90 Eur  
LAPSED 0-6 a. TASUTA TASUTA  

 

Kumu kunstimuuseum – kunst elab siin

Weizenbergi 34 / Valge 1,
10127 Tallinn

TELEFON
602 6000

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

https://kumu.ekm.ee/

 

Kadrioru Loss + Mikkeli muuseum

Kadrioru kunstimuuseum tutvustab, säilitab ja kogub vanemat väliskunsti – peamiselt Lääne-Euroopa ja Vene maali, graafikat, skulptuuri ja tarbekunsti. Muuseum asub Tallinnas Kadriorus, Vene tsaar Peeter I suveresidentsiks ehitatud barokklossis. 

Kadrioru kunstimuuseum on ainus väliskunstile pühendatud muuseum Eestis. Siin asub Eesti riigi suurim Lääne-Euroopa ja Vene kunsti kogu (u 9000 kunstiteost 16.–20. sajandist). Kadrioru kunstimuuseumi juurde kuulub ka Mikkeli muuseum, mis säilitab erakoguja Johannes Mikkeli (1907–2006) kingitusena muuseumisse jõudnud maali-, graafika- ja portselanikollektsiooni.

Lahtiolekuajad: http://kadriorumuuseum.ekm.ee/kulastajale/lahtiolekuajad/ 

Kadrioru Kunstimuuseum

Weizenbergi 37,

10127 Tallinn

TELEFON 606 6400

http://kunstimuuseum.ekm.ee

Mikkeli muuseum

Weizenbergi 28,

10127 Tallinn

TELEFON 606 6400

http://kunstimuuseum.ekm.ee

Tallinna Teletorn – vaade, mida peab nägema!

1980. aasta Moskva Olümpiamängudeks ehitatud ja 2012. aastal renoveeritud ning taasavatud Teletorn pakub oma külalistele interaktiivset ajaviidet, mille käigus saab õppida nii Eesti ajalugu, vaadata 3D filmi, teha ise videoklippi ja einestada pilve piiril. Teletorn on elamuskeskus, kust vaade on ainukordne Eestis ja unikaalne kogu Põhja-Euroopas. Siin toimuvad järjepidevalt erinevad sündmused nagu kontserdid, lasteüritused, trepijooks ja BASE hüpped. Teletorni all laiuvad iidsed Muuga metsad ning eemalt paistab kaunis Tallinna vanalinna siluett. Ilusa ilma korral võib pikksilmaga varustatud vaateplatvormilt üle sillerdava Läänemere näha ka Helsingit. Teletorn on Eesti taasiseseisvumise sümbol.

Lahtiolekuajad: http://teletorn.ee/et/avatud

Teletorn
Kloostrimetsa tee 58 A, Tallinn.
Info tel: +372 686 3005; GSM +372 57503650
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.teletorn.ee

Lennusadam – Põhja-Euroopa põnevaim meremuuseum!

Lennusadam asub vastrenoveeritud võimsates vesilennukite angaarides, mis on täna allveelaeva Lembit, Maasilinna laevavraki, vesilennuki Short 184 ja veel sadade elusuuruses eksponaatide kodu. Lennusadama ekspositsioon asub kolmel tasapinnal – Sind ootavad põnevad lood nii veealusest maailmast, vee pealt kui ka vee kohal asuvast õhuruumist!

Lahtiolekuajad: http://meremuuseum.ee/lennusadam/lahtiolekuajad/

Lennusadam
Vesilennuki 6, Tallinn
Info ja ekskursioonide broneerimine: tel 6 200 550, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.lennusadam.eu

Eesti Vabaõhumuuseum

Muuseum asub looduskaunis kohas ning on hea paik Eesti ajalooga tutvumiseks. Siin saab tutvuda 18.-20. sajandi taluhoonete, 1699. aastast pärit puukabeli, külakoolimaja ja tuulikutega. Muuseumist saab kaasa osta käsitööd, sõita hobusega ning proovida talupojakõrtsis Eesti rahvustoite.

EESTI VABAÕHUMUUSEUM ON AVATUD IGA PÄEV
(v.a. 24., 25., 31. detsember)

SUVEHOOAEG 23. aprill – 28. september
Talud, Kuie kool ja Lau pood 10:00 – 18:00
Kolu kõrts 11:00 - 20:00
Park ja käsitööpood 10:00 – 20:00

TALVEHOOAEG 29. september – 22. aprill
Talud, Kuie kool, Lau külapood, 
käsitööpood ja muuseumi park 10:00 - 17:00
Kolu kõrts 11:00 - 17:00
Taludest on avatud Härjapea, Sepa, setu talud ja peipsivene maja.

https://evm.ee/est/avaleht

Теl. (+372) 654 9101

 

Eesti Ajaloomuuseum- Maarjamäe loss ja Filmimuuseum

Mööda mereäärt jõuame edasi Maarjamäele, kus asuvad Maarjamäe loss ja lossipark koos seal paikneva Filmimuuseumiga. Kõikides hoonetes on avatud näitused, lossipargis asub nõukogude-aegsete monumentide välinäitus, lisaks veel Eesti-kujuline mänguväljak lastele, restoran, kohvik ja piknikuala. Võimalusel võid seal maha minna ja nautida nii muuseume kui ka vaadet Tallinna lahele.

Lahtiolekuajad: http://www.ajaloomuuseum.ee/kulastamine/lahtiolekuajad

Теl. +372 6968 630

http://www.ajaloomuuseum.ee/et